Тимошенко призвала до припинення акції Вставай, Україна! і антифашистського руху

Колишній прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко звернулася до опозиції і української влади із закликом взаємно припинити акцію Вставай, Україна! і діяльність так званого антифашистського руху і зайнятися розробкою загального плану дій, спрямованих на інтеграцію України в ЄС. Звернення екс-прем’єра було розміщене на сайті Юлії Тимошенко. Крім того, Тимощенко попросила політиків утриматися від використання в політичних технологіях історичних і мовних протиріч.

На думку екс-глави уряду, політикам необхідно публічно визнати Україну різною – багатомовною, патріотичною, націоналістичною, соціалістичною і ліберальною, проукраїнською, проєвропейською і проросійською.

Як вважає Тимошенко, було б доцільно провести всеукраїнський круглий стіл, в якому взяли б участь політики з кожного табору. На цьому круглому столі необхідно прийняти мораторій на використання історичних і мовних протиріч, а також мораторій на прояв публічної грубої агресії, як в міжособових, так і в міжпартійних стосунках. Проведення такого круглого столу, упевнена екс-прем’єр, дозволить зупинити небезпечний сценарій, що розігрується в Україні.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.