Кравчук розповів про помилки Януковича і укладення Тимошенко

Леонід Кравчук, що виконував обов’язки президента України в період з 1991 по 1994 рік, поділився з журналістами Українських національних новин своїм поглядом на сьогоднішню генеральну лінію нинішнього глави республіки, його помилки, а також висловив свою думку про вирок, винесений екс-прем’єр-міністрові Юлії Тимошенко.

Янукович має бути жорсткішим, – заявив Кравчук, додавши, що той, хто порушив Конституцію або причетний до корупції, має бути негайно звільнений, адже у президента є такі можливості. Від питання про помилки нинішнього глави держави Кравчука пішов, обтічно відповівши, що помилки роблять все, помилки є і будуть.

Що стосується укладення колишньої глави українського Кабміну Юлії Тимошенко, тут відповідь екс-президента була ще більше розмитою. Наше кримінально-процесуальне законодавство не мінялося впродовж п’ятнадцяти років, тому Україна нічого особливо не виграла від того, що Тимошенко сидить у в’язниці, – заявив Кравчук, тим самим залишаючи журналістам право самим домислити, що ж саме він хотів сказати цими словами.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.