Рада помилково зірвала святкування ювілею Вернадського

Депутати Верховної Ради України на сьогоднішньому засіданні ще раз наочно продемонстрували, що голосують народні обранці не за конкретні законопроекти і постанови, а за їх авторів. Приміром, представники Партії регіонів 16 травня відмовилися відсвяткувати 150-річчя з дня народження вченого, одного із засновників Української академії наук Володимира Вернадського, і швидше за все, лише тому, що ініціатива виходила від опозиціонерів.

Постанова Про відмічання 150-річчя з дня народження Володимира Вернадського замість мінімальних 226 отримало лише 210 голосів. ПР і члени КПУ голосувати відмовилися. Потім, коли регіонали зрозуміли, яку помилку припустимо, представник Партії регіонів Ганна Герман заявила, що йдеться про непорозуміння. Сталося непорозуміння через те, що ми не розчули прізвища академіка, ювілей якого пропонувалося відсвяткувати, – заявила Герман.

За інформацією українських ЗМІ, поведінка регіоналів при голосуванні викликала замішання і у спікера парламенту Володимира Рибака. Активно жестикулюючи, він кричав в зал: Чечетов! Чечетов! Вернадського – голосувати! Що він робить?.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.