Україну переманюють в ОДКБ

У Україні усі погляди спрямовані на НАТО, тому мало хто знає про переваги членства в ОДКБ. Про це заявив генеральний секретар Організації договору про колективну безпеку Микола Бордюжа в ході відеомоста Москва-Астана-Єреван-Київ Мінськ.

Відповідаючи на питання, чим ОДКБ краще за НАТО, Бордюжа заявив, що ОДКБ створювали держави СНД для того, щоб спільно забезпечити безпеку, і саме з цього витікають головні переваги. Якщо Україні цікаво разом зі своїми сусідами це, спираючись передусім на одну школу підготовки кадрів, єдину систему озброєнь, яка існує в Україні, засновану на радянських зразках, на наш близький один одному менталітет і єдина мова, то тоді ми готові співпрацювати, – сказав він.

ОДКБ готова до співпраці з Україною у будь-якій якості: спостерігача, зацікавленої держави або простого учасника, повідомив генсек організації. Для цього треба тільки одне – інтерес і політичне рішення з боку України. Тут ми вплинути не можемо. Хотіли б, але не можемо. У нас веселкові плани відносно України залишилися. Бажано, щоб вони такими веселковими були і з боку керівництва України, – сказав Бордюжа.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.