Януковичу передали дитячі шкарпетки

Сьогодні, 21 березня, світ відмічає День людей з синдромом Дауна. По вулицях Києва, як і багатьох міст у більш ніж 60 країнах світу, сьогодні розгулювали незвично одягнені люди в яскравих непарних шкарпетках і гетрах. Деякі пов’язували їх на шию замість шарфа, приколювали до верхнього одягу або на рюкзаки і сумки.

У будівлі Адміністрації президента України пройшла акція Lots of socks: до адміністрації прийшли представники ВБО Даун Синдром, а також батьки і їх діти з синдромом Дауна. Учасники акції передали президентові Віктору Януковичу різноколірні дитячі шкарпетки і лист з інформацією про синдром Дауна, в якому пропонують впровадити в Україні соціальну програму, необхідну для виховання, навчання, а також працевлаштування людей, що страждають цим синдромом. Поспілкуватися з учасниками акції вийшов уповноважений президента з прав дитини Юрій Павленко.

За словами представників організації, сьогодні ж в Україні мешкає близько 15 тисяч чоловік з синдромом Дауна. За офіційною статистикою Мінохоронздоров’я України, в країні щорічно народжуються більше 420 дітей з синдромом Дауна, в 2012 році – 445 дітей.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.