Власник білборда з бабусею і котом госпіталізована в реанімацію

Несподіваний поворот отримала справа з вивішеним в Дніпродзержинську білбордом, що агітує проти правлячої в Україні Партії регіонів. Як повідомляють українські ЗМІ, творець плакату знаходиться в кримінальному розшуку, а власник рекламного банера госпіталізована в реанімацію після дзвінка високопоставленого чиновника, невдоволеного антипропагандою головної правлячої сили.

На скандальному плакаті із зображенням бабусі, що тримає на руках кота, розташований напис: Дізналася, що онук проголосував за регіони – переписала хату на кота. Виявилось, що ідея створення цього білборда належить опозиціонерові Максиму Голосному, голові сільради(Дніпропетровська область) Єлизавети. За словами слідчого з особливо важливих справ Демьянишина, Голосной оголошений у всеукраїнський розшук у кримінальних справах, пов’язаних з його діяльністю на своєму посту.

Власниця білборда Наталія Апельсин після розмови з невдоволеним чиновником, членом Партії регіонів, потрапила в реанімацію. За місцем її роботи повідомили, що Наталія знаходиться на лікарняному.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.