Беркут приступив до розгону акції протесту в центрі Києва

Бійці Беркуту приступили до розгону протестуючих перед Українським домом в Києві, де сьогодні, 4 липня, повинна відбутися зустріч президента Віктора Януковича з представниками офіційних ЗМІ. Співробітники спецпідрозділу відтіснили демонстрантів від входу, застосувавши сльозоточивий газ.

У вартових порядку летять пляшки і камені, звідусіль чутні крики Ганьба!. Між правоохоронцями і протестуючими вже сталося декілька сутичок, через застосування сльозоточивого газу постраждали декілька десятків чоловік. За офіційними даними, зараз біля Українського дому знаходяться більше семисот протестуючих і близько ста бійців Беркуту.

В основному, усі присутні – представники національних партій, також в натовпі видно прапори партій Свобода, УДАР, Батьківщина. Люди висловлюють свою незгоду з прийняттям напередодні, 3 липня, законопроекту Про основи державної мовної політики, що передбачає отримання російською мовою статусу регіонального. Прес-конференція президента України перенесена на невизначений термін.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.