Львівська націоналістка добилася звільнення російськомовної істоти

Львівське видання Вголос опублікувало інформацію про звільнення водія місцевого маршрутного таксі, який відмовився вимкнути російську музику, що звучала в салоні. Ініціатором звільнення шофера виступила депутат облради Ірина Фарион, що представляє націоналістичну партію Свобода.

На засіданні обласної ради народна обраниця заявила, що сьогодні, 26 червня, вона отримала лист від начальника управління транспортом міста Львова про те, що цю істоту звільнили. Під словом істота Фарион, відповідно, мала на увазі водія маршрутки. Конфлікт між депутатом і шофером стався 11 червня, коли обурена жінка зажадала вимкнути російську музику, посилаючись на рішення облради від грудня 2011 року. Водій проханням націоналістки нехтував, заявивши, що йому байдуже, що там вирішили місцеву владу, яка тільки і роблять, що носяться зі своєю мовою, за що і поплатився своїм робочим місцем.

Це далеко не перший інцидент за участю Ірини Фарион. При відвідуванні одного з дитячих садів народна обраниця відчитала дітей, що носять російські імена, додавши, що їм потрібно від’їжджати з України. У одному зі своїх виступів депутат пропонувала позбавити свободи тих, хто не знає української мови, а нещодавно і зовсім заявила, що російська мова – це мова окупантів.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.