Беркут затримав Мельниченка

В понеділок, 13 травня, у стін Київського окружного адміністративного суду сталися зіткнення учасників акції протесту і спецпідрозділу Беркут. Повідомляється, що, намагаючись пробитися до дверей, постраждав екс-охоронець Кучми Микола Мельниченко.

Активісти пікетували будівлю суду, вимагаючи пояснити причини відмови в реєстрації кандидатом в мери Василькова(Київська область) колишнього градоначальника Валерія Поповича. Екс-майор Мельниченко є довіреною особою Поповича в частині надання йому юридично-правовій допомозі. Всього зареєстровані 13 кандидатів, від СПУ на посаду мера йде депутат райради і адвокат Миколи Мельниченка Миколи Недилько. Дружина екс-майора Наталія Розинская заявила, що зараз Мельниченко знаходиться в реанімації з підозрою на інсульт і до нього нікого не пускають.

Відомо, в ніч на 11 травня Мельниченко заблокував в кабінеті голови і секретаря Васильківської територіальної виборчої комісії, вимагаючи пояснити причини відмови в реєстрації Поповича. В той же час столична міліція спростовує інформацію, що екс-майор Управління держохорони Микола Мельниченко був затриманий.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.