Ринат Ахметов виявився самим злісним прогульником засідань Ради

Громадські організації Українськи Новини і Прозора демократія провели незалежне дослідження кількості відвідувань засідань Верховної Ради шостого скликання окремими депутатами. У номінації Привида сесії перемогли Ринат Ахметов і Олександр Лещинский – парламентарі від правлячої Партії регіонів, що прогуляли 552 з 553 засідань.

Члени цієї ж коаліції Юрій Чертков і Сергій Кий займають антипочесні друге і третє місця – Чертков відвідав всього чотири засідання, а Кий ощасливив своєю присутністю колег цілих дев’ять разів. Варто відмітити, що відсутність з поважних причин(хвороба, сімейні обставини, відпустка, відрядження) взагалі не враховувалася. Розглядалися лише випадки явних прогулів без пояснень.

Дивним чином депутатська картка Рината Ахметова електронну реєстрацію проходила, а ось письмової реєстрації її утримувача не спостерігалося. Також засвідчена величезна різниця між електронною і письмовою реєстраціями у депутатів від Партії регіонів Володимира Мальцева, Олександра Лещинского і Сергія Кия.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.