Комуністи України виступають за страту

У Україні знову намагаються зробити страту вищою мірою покарання. 30 січня у Верховній Раді комуністами зареєстрований відповідний законопроект. Одним з ініціаторів цього законопроекту, за інформацією офіційного сайту українського парламенту, є Петро Симоненко, керівник Комуністичної партії України. Текст цього документу доки не опублікований.

Вже неодноразово комуністи висловлювалися з приводу повернення страті. Проте їм так і не вдалося добитися внесення необхідних поправок в закон. Зокрема, навесні 2012 року КПУ виступала з подібною ініціативою після звірячого вбивства жінки в Миколаєві, яку згвалтували, придушили, а після намагалися спалити троє жителів міста. Від отриманих важких травм постраждала в лікарні померла.

У своїх коментарях з приводу негативного відношення Європи до повернення страти Симоненко неодноразово заявляв, що таке бажання виборців, і керівництву країни треба на них орієнтуватися. Симоненко наполягав на необхідності брати до уваги інтереси українців, а не європейців, а український народ – за повернення страти.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.