Дорн і Лорак названі найкрасивішими українцями

В суботу, 2 березня, в палаці Україна в Києві пройшла церемонія нагородження від Viva найкрасивіші. Найкрасивішими українцями стали Ганни Лорак і Іван Дорн. Провідними шоу були російський шоумен Іван Ургант і українська співачка Ольга Полякова, яка стійко витримала постійну гостроту напарника у свою адресу.

Серед нинішніх номінантів були співачки Віра Брежнєва, Світлана Лобода, Тіна Кароль, Маша Собко і Марія Яремчук та ін. З чоловіків Олександр Кривошапко, Олександр Усик, Андрій Доманский, Андрій Шевченко, Володимир Кличко, Іван Дорн і інші. Не знаю, чому я. Але перемогу присвячую своїй мамі. Спасибі їй за красиві очі, – сказав Дорн. Найкрасивіша жінка теж була здивована. Несподівано, правда. Присвячую її моєму улюбленому чоловікові і дочці. Я вас люблю, – сказала Ганни Лорак.

Лауреатами цього конкурсу вже були Святослав Вакарчук, Савік Шустер, Володимир Зеленский, а також Тіна Кароль, Настя Каменских, Віра Брежнєва і інші. Минулого року титул отримали Володимир Кличко і Оксана Марченко.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.