Продати свій голос готові більше 11% українських виборців

У Україні з 18 вересня по 4 жовтня було проведено загальнонаціональне дослідження фондом Демократичні ініціативи і Київським міжнародним інститутом соціології. Дані опитування свідчать, що 11,5 % виборців готові продати свої голоси на виборах. Не продаватимуть свій голос на виборах 83 % виборців(у квітні – 73 %).

При цьому за будь-яку суму готові віддати свій голос 1,5 % виборців, 5 % продадуть свій голос, якщо їх влаштовуватиме сума, а ще 5 % – якщо заплатить той кандидат або партія, за яку у будь-якому випадку збиралися голосувати. За даними опитування, однозначно засуджують продаж голосів 53 %, ще 32 % відносяться до цього негативно, але з розумінням – всякі у людей бувають ситуації, а 10 % відносяться до продажу голосів позитивно, як до способу трохи запрацювати.

Також дослідження показало, що чим молодше респонденти, тим більше серед них готових продати і тим дорожче вони хотіли б отримати за свій голос. У більшості ж ті, хто готовий голосувати за гроші, не змогли визначити, за яку саме суму. Всього було опитано 2043 респондентів, погрішність вибірки не перевищує 2,2 %.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.