Аеросвіту знову заборонили літати в Росію

Після завершення десятиденного терміну, який був даний українській авіакомпанії Аеросвіт на погашення боргів перед російськими диспетчерами за аеронавігаційне обслуговування, аеропорти Москви знову перестали приймати літаки цього авіаперевізника. За повідомленням Росавиации, заборгованість цієї компанії на сьогодні складає 700 000 доларів.

Аеросвіт посилається на те, що їх рахунки в українських банках заблоковані управлінням державної виконавчої служби Головного управління юстиції по Київській області. Окрім грошових коштів, призначених на оплату боргів російським партнерам, авіакомпанія не має доступу до фінансів для виплати зарплати співробітникам Аеросвіту і на повернення грошей пасажирам за невикористані авіаквитки.

Кілька тижнів тому суд почав справу про банкрутство авіаперевізника за заявою самого Аеросвіту. В зв’язку з цим компанія вважає блокування рахунків протизаконним. На першому засіданні суду, яке відбулося 23 січня, Аеросвіту дали три тижні на інвентаризацію усього майна. Друге судове засідання пройде 15 лютого.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.