У Києві оголошена надзвичайна ситуація

У українській столиці із-за ускладнення погодних умов, а саме – снігопаду, заметілі і заметів, оголосили надзвичайну ситуацію.

Тільки за останню добу в Києві випало 50 міліметрів опадів, що перевищує місячну норму і складає півметра снігового покриву. Уранці в суботу, 23 березня, в КМДА відбулося екстрене засідання штабу на чолі із заступником голови КМДА Олександром Мазурчаком, в ході якого були прийняті першочергові рішення по забезпеченню життєдіяльності міста і функціонуванню міського господарства. Зокрема, усім комунальним службам доручено мобілізувати свої сили і в цілодобовому режимі забезпечувати очищення від снігу сходів підземних переходів, підходів до станцій метрополітену, а також під’їздів до лікарень. Крім того, в допомогу працівникам і усій техніці комунальних служб було спрямовано 550 військовослужбовок і 15 одиниць БТРов, які допомагатимуть розчищати сніг і прибирати з вулиць застряглі хури.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров особисто тримає ситуацію на контролі. Глава уряду доручив організувати безперебійне забезпечення населення медичним обслуговуванням, продуктами харчування, зокрема, організувати підвезення хліба.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.