У барах, ресторанах і кафе України буде заборонено палити

16 грудня в Україні набуває чинності закон, що забороняє паління в громадських місцях. Згідно з цим законом буде заборонено палити в закритих місцях громадського харчування(у сьогодення зали для відвідувачів, що палять, займають не менше 50% площі), в таксофонах і ліфтах, в під’їздах будинків, на дитячих майданчиках, в установах охорони здоров’я.

За порушення положень закону передбачений штраф. Що палять в недозволених місцях можуть розлучитися з сумою від 1000 до 10000 гривен. Такий же штраф накладатиметься за допущення паління в ресторанах і установку на столах попільничок. Крім того, аналогічний штраф чекає винних у відсутності спеціально відведених і обладнаних засобами, що видаляють дим, місць для паління.

За словами Ганни Герман – радника президента України, Віктор Янукович подає особистий приклад усій Україні. Він сам не палить і тому пропагує здоровий спосіб життя. Добре, що в Україні молоді є на кого дорівнювати, підсумувала Герман. Нагадаємо, що закон, що повністю забороняє паління в громадських місцях, Верховна Рада України прийняла в травні. 13 червня цей закон був підписаний Віктором Януковичем. 16 грудня, через 6 місяців після публікації, закон набуває чинності. Заборона паління на стадіонах була введена ще перед початком ЄВРО-2012.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.