Тимошенко дозволили зустрітися з Яценюком, Турчиновим і Немирей

Ув’язненому екс-прем’єрові України Юлії Тимошенко дозволили як виняток зустрітися в лікарні зі своїми однопартійцями Яценюком, Немирей і Турчиновим.

Правда, уточнили, що з урахуванням порушень Юлією Тимошенко правив і режимного розпорядку і того, що засуджена вичерпала ліміт побачень, зустріч із згаданими вище особами продовжиться не більше півтора годин. У пенітенціарній службі нагадали, що за весь час перебування ув’язненого в лікарні Укрзализници їй було надано більше 180 дозволів на проведення зустрічей з різними особами.

Також відомство має намір поставити перед медичною комісією, яка майже півроку лікує екс-прем’єра, питання про переклад Юлії Тимошенко з лікарні в колонію, оскільки вона порушує різні норми укладення, до того ж, їй явно стало краще. Напередодні з’явилося відео, на якому Тимошенко намагається потрапити на побачення зі своїми соратниками. Спочатку екс-прем’єр стояла з ходунками у дверей в коридорі лікарні, вимагаючи короткострокового побачення. Потім Юлія Володимирівна сіла в коляску, зняла туфлю з каблуком і почала бити нею по дверях.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.