Облитий зеленкою Власенко скаржитиметься згідно із законом

Захисник Тимошенко Сергій Власенко звернеться в МВС з офіційною заявою з приводу того, що сьогодні, 16 липня, на території ЦКЛ Укрзалізниці в Харкові його облили зеленкою.

Потерпілий Власенко заявив, що невідома, яка облила його зеленкою, схожа на одну з дівчат місцевої організації Молоді регіони. Захисник екс-прем’єра підкреслив, що нападаюча цілеспрямовано намагалася вилити зеленку саме в очі. У неї була мета цією зеленкою випалити мені очі. Але мене врятувало те, що я ношу окуляри, – сказав С. Власенка. Також він відмітив, що на фасаді лікарні є дві відеокамери, з яких він у вівторок, 17 липня, має намір зажадати запису. Депутат Верховної Ради від фракції Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина Сергій Власенко чомусь припустив, що його облили зеленкою за вказівкою президента України Віктора Януковича. Із цього приводу Власенко заявив, що у нього тверда психіка – він не збирається кінчати життя самогубством, і скільки завгодно можна підсилати до нього найманців.

На інцидент відреагувала об’єднана опозиція, що зажадала від правоохоронних органів знайти і притягнути до відповідальності невідому дівчину, що плеснула зеленкою в обличчя адвокатові Юлії Тимошенко.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.