Тимошенко привітала українців з Днем Незалежності і призвала до боротьби

Укладена Юлія Тимошенко, екс-прем’єр-міністр України,, що відбуває семирічний термін покарання за порушення повноважень при підписанні газових контрактів з Росією, привітала громадян республіки з 21-ою річницею Незалежності республіки. У своєму посланні колишня глава Кабміну призвала піднятися на боротьбу, щоб не залишити свою країну наодинці з клепократией і диктатурою.

Піднімайтеся на боротьбу! Жодна відповідальна людина не має права бути нейтральним! Не залиште нашу країну наодинці з окупантами, клепократами і диктаторами! Не пристосовуйтеся до їх рівня аморальності! Не бійтеся і не зраджуйте собі і Україні! – говориться у вітальному тексті від Тимошенко.

Сьогодні, 24 серпня, Україна відзначає 21-у річницю Незалежності. Президент, глава Кабінету міністрів і спікер парламенту поклали квіти до пам’ятників Михайлу Грушевському і Тарасу Шевченку. У 11:30 в палаці Україна почнеться засідання, на якому Віктор Янукович виступить зі святковою доповіддю. Опозиція має намір провести хід по Володимирській вулиці.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.