Тимошенко відмовилася від участі в судовому засіданні у своїй справі

У черговий раз випробувати терпіння української пенітенціарної служби спробував ув’язнений екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, що відбуває семирічний термін ув’язнення. Засуджена знову відмовилася брати участь в судовому засіданні у черговій справі, збудженій проти неї.

Прес-служба пенітенціарної служби України повідомляє про те, що засуджена Тимошенко написала заяву про відмову брати участь в судовому засіданні Київського районного суду Харкова 23 квітня, – говориться в повідомленні. В якості причини ув’язнений вказав відсутність підстав для участі в засіданні. Крім того, виклик до суду Тимошенко вважає незаконним, відмічає ГПтСУ.

Якщо чесно, то на нас в міліції вже скоса поглядають. Адже кожного разу вони мобілізують людей, техніку, ми притягаємо лікарів, і кожного разу одна і та ж історія, – нарік начальник Качановской колонії Ігор Колпащиков. Адвокат Тимошенко Сергій Власенко, у свою чергу, додав: Позиція Юлії Тимошенко відносно участі в судових засіданнях залишається незмінною.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.