Янукович взяв до уваги прохання про помилування Тимошенко

Президент України Віктор Янукович взяв до відома клопотання народних депутатів про помилування колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, яке сьогодні, 18 квітня, передали до Адміністрації президента народні депутати Лілія Гриневич, Людмила Денисова, Олександра Кужель, Ірина Луценко і Марія Матиос. Підписали клопотання більше 20 опозиційних і позафракційних народних депутатів-жінок.

Юлія Тимошенко відбуває покарання за вироком в так званій газовій справі, по якій завершені усі судові процедури. Ми просимо президента помилувати Тимошенко, зробити таку милість саме перед Пасхою, – сказала Ірина Луценко, чоловіка раніше помилуваного Юрія Луценка. Жінки-депутати, знаючи характер Тимошенко, упевнені в тому, що вона сама з таким проханням не звернулася б до Януковича. Раніше президент заявляв, що може розглянути питання помилування Тимошенко після того, як будуть завершені усі судові процеси над нею.

За даними прес-служби В Батьківщина, глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін пообіцяв народним депутатам-жінкам організувати зустріч з Віктором Януковичем.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.