Держобвинувач: Захист Тимошенко боїться обнародування доказів у справі ЕЕСУ

Представник звинувачення по справі Юлії Тимошенко прокурор Марина Капинос заявила про намір захисту колишнього прем’єра уникнути обнародування доказів за звинуваченням у зловживанні на посаді голови ЕЕСУ.

Створюється таке враження, що сторона захисту боїться обнародування доказів у справі, які могли б підмочити репутацію підсудною, – сказала прокурор. За її словами, Тимошенко 21 травня знову не явилася в судове засідання, вимагаючи від суду закрити справу в її відсутність і посилаючись при цьому на рішення Верховного суду, який нібито визнав її невинність. Ніяких подібних рішень судом не приймалися, жоден суд не розглядав справу відносно керівництва ЕЕСУ по суті, – сказала Капинос.

Прокурор підкреслила, що така можливість блокувалася стороною захисту ще під час досудового розслідування справи і продовжує блокуватися підсудною на стадії розгляду справи в суді. І робиться це досить аморальним способом, – заявила Капинос. Із-за неявки Тимошенко до суду вже більше року не може початися розгляд справи про ЕЕСУ. Сьогоднішнє засідання також перенесене з цієї причини на 7 червня 2013 року.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.