Фанати з Німеччини пожертвували гроші дитячій українській лікарні

Група футбольних фанатів з німецького міста Юберлинген несподівано піднесла українській дитячій лікарні приємний подарунок.

Фанати, вирішивши допомогти дитячій медицині України, скинулися грошима і передали центру клінічної токсикології суму у розмірі чотирьох тисяч євровалюти. Представники групи відмітили, що діти хворіють всюди – як в забезпеченій Німеччині, так і в інших країнах, – і саме тому вони прийняли рішення у міру своїх можливостей допомогти українській медицині, яка, як їм відомо, відчуває певну потребу в новому устаткуванні і в інших украй важливих речах. Україна не так багата, як Німеччина і тому, ми упевнені, кожне євро тут піде на користь дітям, – додали представники фанатской угрупування.

За словами співробітників центру, на гроші німців будуть закуплені різні витратні матеріали їм спеціальні пульсоксиметри, які допоможуть заповнити деякий пропуск в можливостях установи. Відмітимо, що Дитячий центр токсикології, відкритий в 2010 році, щорічно надає допомогу п’ятистам українським дітям.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.