Азаров хоче, щоб депутатів, блокуючих Раду, позбавили зарплат

Політики, які блокують роботу Верховної Ради України, повинні понести за це відповідальність. Таку думку висловив прем’єр-міністр Микола Азаров під час спілкування з користувачами соціальної мережі Facebook.

Ті, хто блокує роботу парламенту, 100 % не повинні отримувати зарплату. Але багато депутатів, я в цьому упевнений, працюють в комітетах, обговорюють законопроекти і готують їх до розгляду. Тому не можна усіх депутатів огульно вважати неробами. Але тих, хто блокує, безумовно, потрібно карати, – заявив Микола Азаров. Прем’єр-міністр запропонував виборцям запитати у депутатів, що корисного вони зробили за той час, коли вони прийшли до парламенту. Глава уряду вважає, що в такій складній ситуації, в якій зараз знаходиться країна, потрібний працюючий парламент, а не численні деструктивні заклики блокувати його роботу.

Політик відмітив, що, на жаль, багато людей підтримують бунтарів, не розуміючи, що це погано для країни. Проте без ефективної роботи Верховної Ради марно чекати поліпшення життя в Україні, адже багато що залежить якраз від рішень, прийнятих в парламенті.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.