Українські сім’ї безкоштовно прийняли до себе біля півтисячі іноземців

Близько п’ятисот любителів футболу, що приїхали в Україну з далекого зарубіжжя, живуть абсолютно безкоштовно в сім’ях українців. Подібна можливість з’явилася у гостей України завдяки спеціальній акції під назвою Ласкаво просимо, яка була здійснена на ресурсі Facebook.

Оголосити точну статистику гостинно прийнятих українцями гостей не представляється можливим, оскільки фанати безперервно приїжджають і від’їжджають, але за відомостями активіста Максима Продана, кількість гостей що живуть безкоштовно у будинках громадян України – біля півтисячі. Громадяни країни своєю винятковою привітністю відповіли на непомірно високі ціни, підняті готелями.

Додамо, що навіть в студентських гуртожитках з іноземних гостей просять до сорока євро за одне койко-место в добу, що дорожче, ніж ціни в традиційних європейських хостелах. Фанати, бажаючи заощадити, селяться в масових таборах в кемпинг-парках, компенсуючи певні незручності веселим і розгульним фанатской життям. Головна проблема останніх днів – найсильніша жара, що примушує уболівальників рятуватися у благодатній тіні.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.