Прокуратура хоче строгішого покарання для кривдника Саші Поповой

Сьогодні, 17 вересня, в Миколаєві на черговому судовому засіданні у справі про жорстоке побиття Олександри Поповой підсудному Олександру Косинову ухвалили вирок – він отримав 12 років позбавлення волі. Українська прокуратура вважає вирок занадто м’яким і має намір його оскаржити. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Держзвинувачення орієнтувало суд на призначення міри покарання у вигляді 15 років позбавлення волі. Ми виходили з того, що така міра не повністю відповідає тяжкості вчиненого злочину, також ми враховуємо і ту обставину, що сам підсудний, скоївши тяжкий злочин, фактично не визнає своєї провини. Максимальна міра покарання, передбачена Кримінальним Кодексом України, пожиттєве ув’язнення. Таким чином, вважаю, підсудному призначена досить м’яка міра покарання, – сказав заступник прокурора області Денис Андрєєв.

Нагадаємо, 22-річний Олександр Косинов по-садистски жорстоко побив Сашу Попову 9 березня біля одного з барів в Миколаєві. У неї була важка черепномозкова травма з набряком головного мозку, розривши легені, перелом кісток носа і щелепи, перелом грудини і ребер. Дівчина пробула в комі 72 дні.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.