Національний ботанічний сад в Києві відкриває унікальну експозицію

У найближчий четвер, 27 грудня, на території Національного ботанічного саду імені Гришко в українській столиці за підтримки корейського уряду відбудеться урочисте відкриття нової експозиції під назвою Корейський сад. Це єдина на усьому пострадянському просторі і друга у світі ділянка, на якій відвідувачі зможуть познайомитися з традиційною корейською культурою.

Компанія Korea Land and Housing Corporation розмістить в Києві копію павільйону, в якому відпочивали корейські королі – повний аналог пагоди Аерьюнджун, розташованої в сеулському палаці Чангдук. Цей корейський храм в 1997 році визнаний ЮНЕСКО частиною культурної спадщини світу. Усі, хто пройдуть через корейські ворота, набудуть сили инь-янь, говориться в повідомленні прес-служби Korea Land and Housing Corporation.

Окрім розміщення традиційних корейських будівель, на території Київського ботанічного саду будуть висаджено декілька видів цінної флори, приміром, гібіскус – символ Кореї. Виставка, що відкривається, – перша в черзі нових високохудожніх експозицій, які планується відкрити в найближчому майбутньому в Україні.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.