Судове засідання у справі про вбивство Щербаня відмічене конфліктами і бійками

Суддя Оксана Царевич, що веде справу про вбивство депутата Євгенія Щербаня, оголосила перерву на самому початку засідання. Віддалившись до дорадчої кімнати, служивий Феміди приступив до обдумування листа Юлії Тимошенко про відмову обвинуваченої відповідати на питання суду.

Повернувшись в зал, Царивич винесла вердикт про штраф Тимошенко у розмірі 17 000 гривен за безсторонній тон послання суду. Як тільки прозвучало це рішення, в залі виник безлад – члени БЮТ, присутні на засіданні, почали вигукувати образи в адресу Царевич, пригадавши їй попереднє рішення. Ганьба! Це ж ти відправила до в’язниці Луценко і за це ще не відповіла! – мчали крики із залу.

Захисники Тиошенко відмовлялися вставати, називали себе прізвищами регіоналів. У результаті Соболєва попросили звільнити приміщення, а Власенка оштрафували на 17 000 гривен. У зал засідань був викликаний загін Грифон, покликаний забезпечити порядок. Давлять! Що ви робите? Ламають ноги! – кричали Олександра Кужель і Людмила Денисова. На цьому засідання закінчилося, щоб продовжитися сьогодні.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.