Кузьмін: у нас досить доказів причетності Кучми до вбивства Гонгадзе

Заступник генпрокурора України Ренат Кузьмін стверджує, що проводиться нове розслідування відносно замовників вбивства Георгія Гонгадзе.

Генеральна прокуратура України має в розпорядженні достатню кількість доказів, що підтверджують причетність екс-президента України Леоніда Кучми до замовлення вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. Про це Кузьмін заявив сьогодні, 20 лютого, в ефірі радіостанції Ехо Москви. Він також відмітив, що раніше справа за підозрою Кучми в замовленні вбивства Гонгадзе було закрито із-за сумнівного походження плівок екс-майора держохорони Миколи Мельниченка, які планувалося притягнути як докази провини екс-президента. Кузьмін повідомив, що ГПУ вже зареєструвала постанову за новою процедурою і почали розслідування по встановленню замовників вбивства.

29 січня 2013 року колишній начальник Головного управління кримінального розшуку МВС Олексій Пукач був засуджений до пожиттєвого ув’язнення з конфіскацією майна за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе в 2000 році. На суді Олексій Пукач заявив, що вважає Литвина і Кучму обізнаним про мотиви вбивства Гонгадзе.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.