УНП, КУН і НРУ провели в Києві акцію з нагоди Дня соборності

Ряд українських націоналістичних організацій вже почали відмічати День соборності. Сьогодні, 20 січня, вони провели в центрі Києва акцію під гаслом Соборну Україну – в соборну Європу. Активісти зібралися на Софійській площі, потім влаштували хід через Михайлівську площу і вулицю Трьохсвятительську до Європейської площі.

Присутні несли велетенський національний прапор розміром 30х40 метрів, а також плакати і банери з написом Україну – в Європу. При цьому вони скандували Геть Митний союз!, Соборну Україну – в соборну Європу і інші гасла. Згодом активісти провели біля Українського дому мітинг, на якому звучали заклики про євроінтеграцію. Також учасники акції організували флешмоб – вони зафарбували Україну на карті в колір країн-членів Євросоюзу. Всього в мітингу взяли участь близько 150 чоловік. Зокрема, представники Конгресу українських націоналістів, Народного Руху України, Української народної партії.

День соборності – свято, яке в Україні відзначається 22 січня. Цього дня в 1919 році був проголошений Акт возз’єднання Української Народної Республіки і Западно-украинской Народної Республіки.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.