Ющенка звинуватили в розколі його ж партії

Партія колишнього президента Віктора Ющенка Наша Україна, яка на виборах у Верховну Раду отримала трохи більше відсотка голосів, виявилася на межі розколу. В суботу, 26 січня, в різних місцях і в різний час відбулися засідання політради партії, одне з яких провів голова Нашої України Віктор Ющенко, а інше – голова політради партії Сергій Бондарчук.

Напередодні хтось обдзвонив партійців з повідомленням про зміну адреси заходу. Тому частина прибула в офіс на Спаську, а частина – в готель Київ. Збори під керівництвом Ющенка Бондарчук назвав нелегітимними, оскільки за статутом політрада може проводити тільки його глава. Я б не хотів говорити про розкол зараз, але вважаю, що дії Ющенка ведуть до розколу в партії, – відмітив голова політради НУ. Опоненти Ющенка з числа голів крайових осередків навіть висунули звинувачення у фінансовій залежності керівництва від Партії регіонів.

Прибічники Віктора Ющенка звинувачують опонентів в спробі рейдерського захоплення партії. Розкол в партії її лідер заперечує. Втім, обидві сторони не приховують, що Наша Україна переживає важкі часи. Кворуму на обох зборах не виявилося.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.