ООН: в Україні пригноблюють наркоманів, геїв і повій

Однією з основних проблем в Україні залишається питання прав меншин, заявив координатор системи ООН в Україні Оливье Адам. Наприклад, представники організації дуже стурбовані поданими у Верховну Раду трьома законопроектами про заборону пропаганди гомосексуалізму, оскільки вважають, що це порушує права людини.

Адам відмітив, що в питаннях, що стосуються ВІЛ/СНІД, найбільше в Україні піддаються дискримінація наркозалежна, чоловіки, що ведуть статеве життя з іншими чоловіками, а також представники секс-індустрії. Якщо ми не зможемо запобігти використанню цієї системи попередження для цих трьох груп, то ми – ООН, неурядові організації, приватний сектор і органи державної влади – зазнаємо поразки у боротьбі з туберкульозом і поширенням ВІЛ/СНІД, – заявив координатор системи ООН.

Він також повідомив, що в Україні існує проблема якості вакцини і її доступність. Крім того, дуже багатьох вакцин в країні немає, і цим також обумовлений низький рівень імунізації населення. В цьому випадку, за його словами, важливі чітка політика уряду і прозорі тендери по закупівлі вакцини.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.