Захисників Юлії Тимошенко в Харкові намагалися закидати лайном

У Харкові захисників ув’язненого екс-прем’єра Юлії Тимошенко невідомі закидали фекаліями. В п’ятницю, 22 березня, відбулося чергове засідання Київського районного суду Харкова у справі про зловживання корпорації Єдині енергетичні системи України(ЕЕСУ), яку в 1995-1996 рр. очолювала Тимошенко. Представники опозиції принесли плакати і прапори з портретами ув’язненого і з гаслами в її підтримку.

Інцидент стався після завершення судового засідання по справі ЕЕСУ, коли захисники Юлії Тимошенко, серед яких були народні депутати Арсен Аваков і Андрій Кожем’якін, а також Сергій Власенко виходили з приміщення залу суду. Невідомі намагалися кинути у бік захисників Тимошенко пакети з субстанцією, що нагадує екскременти. На щастя, ні в кого не потрапили. Міліція затримала дев’ять чоловік, які брали участь в провокації, – заявили в партії Батьківщина.

За повідомленням прес-служби Держпенітенціарної служби, Юлія Тимошенко у черговий раз відмовилася бути присутньою на черговому засіданні суду в Харкові у справі ЕЕСУ.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.