Тимошенко призвала Захід зірвати парламентські вибори на Україні

Екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, що відбуває семирічний термін покарання в Качановской колонії, упевнена, що майбутні парламентські вибори в республіці будуть сфальсифіковані, тому ув’язнений закликає Захід втрутитися і знайти спосіб не допустити проведення голосування. Завление Тимошенко оприлюднила її дочку Євгенія у Вашингтоні.

У зверненні колишньої глави українського Кабміну говориться, що в країні Самовільно правлять диктатор Янукович і його сім’я. Тимошенко закликає США розірвати петлю диктатури до того, як сфальсифіковані вибори дадуть їй беззаперечну владу. Далі екс-прем’єр-міністр представляє власну програму, що стосується не лише України, але і усіх світових держав : провести антикорупційні розслідування проти диктаторів, заарештувати незаконні активи, оголосити корупціонерів і диктаторів персонами нон грата.

20 вересня сенатський комітет США з міжнародних відносин висунув проект резолюції, в якому передбачається введення санкцій відносно осіб, причетних до порушення кримінальної справи проти Юлії Тимошенко.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.