Український МЗС назвав сумнівною резолюцію Сенату США

У МЗС України не визнали доцільним давати коментарі з приводу прийнятої Сенатом США резолюції, враховуючи процедуру її розгляду Сенатом, а також декларативний, тобто не обов’язковий характер цього документу. Про це повідомили в прес-службі відомства. Нагадаємо, що резолюція Сенату США містила вимогу до влади України негайно звільнити Юлію Тимошенко і усіх політв’язнів. У резолюції також йде мова про можливе введення санкції відносно України, а саме – замкнете видачі віз тим, хто причетний до укладення Тимошенко.

Окрім цього представник прес-служби додав, завжди вважали американський Сенат зразком парламентаризму, де діє верховенство права і дотримання усіх демократичних процедур. Тому було досить важко серйозно сприймати документ, прийнятий за процедурою, яку з усією дипломатичною стриманістю можна було б назвати хіба що сумнівною.

У МЗС України відмічають, що автори цієї резолюції намагалися за всяку ціну обійти протести інших сенаторів, тому з поспішністю вносили в неї різні редакційні правки. Сенату також було запропоновано прийняти її за декілька хвилин до закінчення сесії Конгресу після 3 годин ночі, коли в залі були присутніми менше напівдесятка діючих парламентарів верхньої палати.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.