Для резиденції Януковича зрубають дерев майже на 2 млн грн

Українські ЗМІ розповсюдили інформацію про грандіозне будівництво, що намічається, на території резиденції президента республіки Віктора Януковича Залісся. Так, в результаті тендерів ув’язнені декілька угод про вирубування дерев на суму близько 2 000 000 гривен.

Ліс рубатимуть в селі Богдановка(Київська область, Броварский район). Планується, що загальна сума заготовленої ліквідної деревини складе 27 700 м³. Журналісти відмічають, що загальна площа резиденції Залісся складає 14 903 га, під житлові будівлі зайнято лише дещо більше двох гектарів, інша площа – це сосновий ліс.

Резиденція Залісся – одне з найпривабливіших мисливських угідь в Україні. Згідно зі свідченнями старожилів, тут полювали ще Микита Хрущов, Леонід Брежнєв і навіть Фідель Кастро. Щоб різноманітити фауну, в резиденцію свого часу були завезені олені і зубри. За час президентства Віктора Ющенка, який не любить полювання, поголів’я зубрів в Заліссі значно збільшилося: якщо в 2005 році їх було всього 15, то зараз на території мешкає чотири стада зубрів по 10-20 голів в кожному.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.