Польща і Словаччина готові посприяти Україні в підписанні угоди про асоціацію

За словами польського президента Броніслава Коморовского, Віктор Янукович готовий до жестів, пов’язаних з колишнім прем’єр-міністром Юлією Тимощенко і екс-міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком. Про це президент Польщі заявив після спільної зустрічі зі своїм українським колегою і президентом Словаччини Іваном Гашпаровичем, яка пройшла в польському місті Вісла.

Як сказав Коморовский, на саміт УКРАЇНА-ЄС президент України збирається привезти для представлення пакет реформ у сфері правосуддя, які будуть відповіддю на усі побажання, висловлені Європейським союзом. Крім того, польський президент відмітив початок дуже важливого процесу, що веде до підписання угоди між ЄС і Україною про асоціацію. Броніслав Коморовский завірив, що, незважаючи на розуміння очевидних труднощів, Польща підтримує процес європейської інтеграції України.

Іван Гашпарович, президент Словаччини, пообіцяв надати допомогу Україні в підписанні договору про асоціацію при обов’язковому виконанні українською стороною умов, поставлених Європейським союзом, які, в першу чергу, торкаються реформування судової системи.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.