Українській опозиції запропонували відмовитися від мандатів

Анатолій Гриценко – один з лідерів Об’єднаної опозиції – призвав своїх соратників оголосити бойкот і відмовитися від місць в новій Верховній Раді. Політик попросив главу Батьківщини Арсенія Яценюка скликати з’їзд партії і обнулити партійні і мажоритарні списки.

У Раду – не йти! Ми не хочемо втратити довіру людей, що підтримали нас!, – написав Гриценко на своїй сторінці в Facebook. Яценюк, а також замголови Турчинов і депутат Соболєв підтримали Гриценко, з іншими лідерами опозиції ведуться переговори. Партія УДАР виразила солідарність з Батьківщиною, прибічники Віталія Кличка не визнають підсумки підрахунку голосів, вважають їх сфальсифікованими і, можливо, також відмовляться від мандатів.

Вибори у Верховну Раду України по змішаній системі пройшли 28 жовтня. Підрахунок голосів в мажоритарних округах супроводжувався численними скандалами. За результатами обробки 99 % протоколів по одномандатних округах, 30 % голосів належить правлячій Партії регіонів, 25 % – Батьківщині, 14 % – партії УДАР, 13 % – комуністам і 10 % – партії Свобода.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.