На вулиці Києва виведена спеціальна техніка для заспокоєння буйних футбольнивх фанатів

Сьогодні, п’ятнадцятого червня, на київських вулицях з’явилися спеціальні броньовані водомети. Як виявилося, техніка була виведена для забезпечення порядку у зв’язку з побоюванням міліції з приводу поведінки англійських уболівальників.

У столичному ГУМВД України відмітили, що був врахований гіркий досвід Польщі, яка зіткнулася з футбольним хуліганством, а знаючи про традиційну непередбачувану поведінку англійських фанів, було прийнято рішення вивести на вулиці Києва спеціальну техніку. Представники міліції не побажали уточнювати, в якій кількості з’явилися водомети на вулицях столиці, відмітивши лише те, що в достатньому для розгону масових безладів і для грамотного забезпечення громадського спокою. У ГУМВД також підкреслили, що українське законодавство дозволяє використання водометів при випадках масових безладів, техніка знаходиться у розпорядженні внутрішніх військ МВС.

Варто додати, що керівник столичної адміністрації Олександр Попов, у свою чергу, признався, що уперше чує про прийняті міліцією заходи, відмітивши, що це рішення є виключно ініціативою правоохоронних органів.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.