Віталій Кличко переконує Свободу припинити війну з пам’ятниками

Лідер фракції УДАР Віталій Кличко призвав партнерів по опозиції, депутатів від В Свобода, припинити руйнувати пам’ятники політичним діячам СРСР.

Якщо ми пам’ятники валитимемо – краще жити ми не будемо, це зрозуміло кожному з нас. Ми працюємо(над цим питанням) з ними(з депутатами від Свободи)… спробую переконати.., – сказав Кличко під час зустрічі з жителями в ході зустрічі з жителями Дніпровського району Києва 28 квітня. В той же час він відмітив, що не має наміру застосовувати ні фізичного, ні морального тиску для вирішення цього питання по відношенню до своїх партнерів з опозиції. Кличко вважає, що на тлі тотальної корупції в Україні питання боротьби з пам’ятниками відходить на другий план.

З лютого 2013 року в Україні прокотилася хвиля вандалізму відносно пам’ятників Леніну. За словами одного з свободовцев Юрія Сиротюка, руйнуючи пам’ятники Леніну, вони діють законно, адже існують законні акти, що зобов’язують знищувати пам’ятники діячам СРСР. Незрозуміло, який закон має на увазі свободовец, проте Сиротюк абсолютно упевнений, що з такими пам’ятниками в Європу не беруть.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.