Колишній віце-прем’єр України подав у відставку з поста, якого не займав

Валерій Хорошковський – колишній перший віце-прем’єр України – подав заяву про відставку. Таке рішення він мотивував незгодою з повторним призначенням на пост прем’єр-міністра Миколи Азарова. Указ про призначення Азарова був підписаний Януковичем відразу після того, як Верховна Рада проголосувала за призначення нового глави уряду.

Проте формально Валерій Хорошковський міг і не подавати заяву про відставку. Фактично після указу Президента про розпуск уряду він і так знаходився у відставці і просто виконував обов’язки першого віце-прем’єра. Крім того, Хорошковський був проінформований, що його кандидатура не потрапила до оновленого складу Кабінету міністрів України. Враховуючи це, як мовиться в офіційній заяві уряду, вчинок Хорошковського можна вважати проявом юридичної некомпетентності.

У Партії регіонів подібний вчинок розцінюють як спробу заднім числом виправдати своє непопадання в уряд. Насправді, головна причина того, що Хорошковський не був запрошений до нового складу уряду – розбіжності у баченні і оцінці реформ, що проводяться.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.