Колишній прем’єр України повторно потрапив за грати

Павло Лазаренко – екс-глава Кабміну України, що вийшов на свободу з американської в’язниці напередодні, 1 листопада, – знову угодил за грати. Цього разу колишнього українського прем’єр-міністра узяли під варту за те, що він не має певного статусу в США. Лазаренко перебуватиме в ув’язненні стільки часу, скільки владі Сполучених Штатів знадобиться для ухвалення рішення про депортацію або легалізацію екс-ув’язненого.

За словами адвоката Лазаренко Дениела Горовица, термін дії американської візи його підопічного витік ще в 2000 році, статус політичного біженця у українського політика також відсутній. Лазаренко має лише дозвіл на перебування в США на території ізолятора імміграційної поліції, що в ста кілометрах від Лос-Анджелеса.

Раніше дружина екс-глави Кабінету міністрів України говорила, що її чоловік має намір повернутися на батьківщину, оскільки він хоче впливати на економічний розвиток своєї країни. Чим керується сам Лазаренко, невідомо, оскільки в Україні його розглядають як одного з організаторів вбивства депутата Верховної Ради Євгенія Щербаня.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.