Луценко просить, щоб в колонії дали концерт Мандри і Плач Еремии

Екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко взявся за окультурення постояльців Менской колонії, де він зараз відбуває покарання. Він попросив своїх друзів на волі організувати рок-концерт у виправній установі і запросити виступити групи Плач Еремии і Мандри, проінформував народний депутат Андрій Парубий.

Він розповів про концерт в останню нашу зустріч – 11 лютого. Сказав, що проведення культурних заходів допускається правилами виконавчої установи. Можливо, погодяться виступити Мандри або Плач Еремии, – повідомив Парубий. Вибір ліг на ці рок-групи, оскільки Парубий і Луценко дружать з виконавцями. До речі, Мандри співали в 2009 році на святі, присвяченому Дню міліції. Саме за цю урочистість Юрієві Віталійовичу приписали розтрату держзасобів(600 тисяч гривен) у особливо великих розмірах. Співаки стверджують, що виступали тоді перед правоохоронцями безкоштовно, так би мовити по дружбі.

Тепер екс-міністр по дружбі зве співаків виступити перед ув’язненими Менской колонії. Соліст групи Мандри відповів згодою на запрошення Луценка. Звичайно, погоджуся. Можливо, навіть нову пісню напишу. Давно дружу з Луценком, – заявив Хома.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.