Луценко відмовився від будь-яких медоглядів і лікування в колонії

Колишній глава МВС України Юрій Луценко, що відбуває нині тюремний термін, наполягає, що лікувати його необхідно в лікарні, оскільки його здоров’я не дозволяє знаходитися у в’язниці.

Як повідомила його дружина Ірина Луценко, екс-міністр навідріз відмовився від яких-небудь медоглядів в колонії і поставив тюремникам умову, що почне обов’язкове лікування тільки в умовах спеціалізованого стаціонару. Тільки тоді я дозволю якісь експерименти над собою, – процитувала Ірина слова чоловіка і додала, що тюремники продовжують тиражувати брехню про стан здоров’я політв’язнів, у тому числі – про здоров’я Луценка, називаючи його задовільним.

За словами Ірини Луценко, букет хвороб її чоловіка різноманітний: від портальної гіпертензії, цирозу печінки, варрикоза вен стравоходу, виразки шлунку і закінчуючи гепатитом. Усі ці хвороби були багаторазово підтверджені лікарями. Тому усім, хто продовжує наполегливо брехати і розповідати про задовільний стан Юрія Луценка, його дружина побажала такого самого міцного здоров’я.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.