Мавроди стверджує, що заяви про крах МММ-2011 в Україні не відповідають дійсності

Засновник фінансового проекту МММ-2011 Сергій Мавроди спростовує інформацію про крах системи, яка 30 травня була поширена багатьма українськими ЗМІ. Сьогодні преса і телебачення зайняті створенням паніки серед учасників піраміди шляхом зухвалої брехні про розвал проекту, повідомляють представники МММ-2011.

За їх словами, піраміда дійсно останнім часом зіткнулася з рядом проблем, проте пов’язані вони з діями керівників осередків. Сьогодні ці питання вирішуються, неактивні керівники вимушені покидати систему, а збиткові осередки ліквідовуються. При цьому виплати робляться в звичайному порядку. У ЗМІ ж заявляють про те, що готівка вивезена в невідомому напрямі, офіси закриті, рахунки заблоковані. Але усе це не відбиває дійсності, оскільки готівкових коштів в системі просто не існує, офіси продовжують свою роботу. Крім того, правом заблокувати карту володіє тільки її власник, що позначено в українському законодавстві.

У МВС України повідомили, що жодної заяви про невиплату вкладів доки отримано не було. Начальник управління по зв’язках з громадськістю МВС Володимир Полищук розповів, що навіть у разі подібних звернень притягнути С. Мавроди до відповідальності досить складно, оскільки він відкрито попереджає усіх про можливість краху.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.