Влада України вирішила оспорити рішення суду про борг Росії

Напередодні, 19 вересня, київський Господарський суд оголосив рішення, по якому українська влада повинна виплатити РФ близько 400 000 000 доларів боргу. Уряд республіки і опозиція виразили завидну солідарність і заявили своє незадоволення рішенням суду.

Кабмін України повідомив про те, що має намір оспорити вердикт і вже готує апеляцію. За словами Валерія Хорошевского, першого віце-прем’єра, в казні держави немає засобів, щоб сплатити позов. Олександр Турчинов, заступник голови партії Батьківщина, підтвердив, що українська влада не заплатить ні копійки, оскільки ніяких боргів у них немає. На думку опозиціонера, рішення Господарського суду після парламентських виборів в Україні(28 жовтня) має бути скасоване.

Саме із-за боргу ЕЕСУ перед Міноборони РФ в Україні було заведено кримінальну справу проти Юлії Тимошенко, що очолювала корпорацію з 1995 по 1997 роки. Минулого року прем’єр-міністр Микола Азаров заявляв, що Україна не збирається виплачувати борг, а український генпрокурор Віктор Пшонка визнав, що гроші на оплату боргу його країні знайти необхідно.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.