У Полтаві упіймали ту, що куснула більше 40 чоловік собаку

Собака, що буквально тероризувала Полтаву, нарешті спійманий. Всього від укусів тварини постраждали 43 людини, з них 10 – діти. Співробітники ветеринарної служби вистрілили в собаку з пневматичної зброї з снодійним і забрали в клініку. Зараз фахівцям належить з’ясувати, чи заражена тварина сказом.

Перші напади пса на людей були зафіксовані 7 лютого в Київському районі Полтави. Собака куснув декількох чоловік, що чекали на зупинках громадський транспорт. У усіх потерпілих серйозні поранення на ногах. Наступного дня жертвами стали декілька чоловік в мікрорайоні Огнивка. Окрім людей, собака нападав і на домашніх тваринах.

На упіймання терористки були кинуті усі сили, коли в лікарнях закінчилася вакцина від сказу. Пояснюючи ситуацію, заступник мера Полтави заявив, що за останні п’ять років в місті не було зафіксовано жодного випадку захворювання сказом, тому відповідні ліки в клініки просто не поставлялися. Жителі Полтави перестали випускати дітей на вулиці і самі пересувалися по місту з побоюванням, поки, нарешті, агресивна тварина не була спіймана.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.