Лідера українських комуністів закидали яйцями

Представники татарського населення Сімферополя закидали гнилими фруктами і яйцями Петра Симоненко – лідера української компартії, що приїхав на передвиборну зустріч з жителями міста. Активісти заявили, що таким чином вони помстилися комуністам за виправдання сталінських репресій.

Всього в заході брали участь близько 350 чоловік, з них 50 кримських татар на чолі з Рефатом Чубаровим – замголови невизнаного парламенту Криму. Відразу після виходу Симоненко на сцену з натовпу почулися крики Фашист!, татари розгорнули плакати Симоненко під суд!, Симоненко, он з Криму! і стали закидати комуніста гнилими фруктами, яйцями і пластиковими скляночками. Охоронцям довелося прикрити главу компартії парасолькою.

Така бурхлива реакція татарського населення викликана ранніми висловлюваннями Симоненко про те, що кримські татари перейшли на сторону Гітлера і брали участь в охороні концентраційних таборів. Ці слова викликали гнів представників нацменшостей, кримські татари зажадали, щоб українська влада відреагувала на виступ Симоненко.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.