Європарламент оцінить вибори у Верховну Раду України

На думку депутата Європарламенту Павла Залевского, в грудні 2012 року парламент Європи прикмет резолюцію з питання виборів у Верховну Раду України і їх впливу на подальші стосунки між ЄС і Україною. Депутат помітив, що зараз ведеться робота над формуванням позиції ЄС по відношенню до того, як наслідки українських виборів 2012 року вплинуть на рішення про асоціацію.

Європарламент добре обізнаний про фальсифікації і порушення, що відбувалися під час виборів. Необхідно виявити усі ці порушення і критично вказати на них. Незважаючи на порушення, вибори відбулися, – вважає Залевский. Було політичне суперництво, був конкурс, були представлені різні партії і кандидати, у людей був реальний вибір.

Крім того, депутат європейського парламенту піддав критиці той факт, що опозиційні лідери Тимошенко і Луценка досі знаходяться у в’язниці. Цей факт суперечить верховенству права. За словами Залевского, це результат виборчого правосуддя. Європарламент постійно виступає із закликами про звільнення опозиціонерів. Залевский висловив припущення, що намічене підписання Угоди про асоціацію відбудеться в листопаді 2013 року. Тимошенко і Луценко можуть вийти на свободу ще до підписання цієї Угоди, і це буде знак того, що влада корупції в Україні поступилася місцем влади закону.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.