Дочку Тимошенко не пустили в лікарню до матері

Євгенія Тимошенко – дочка екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко – заявила, що їй не дозволили зустрітися зі своєю матір’ю. Євгенія заявила, що її не пустили в лікарню навіть на хвилину, і вона дуже стурбована станом здоров’я засудженої. Ми не знаємо, що з нею відбувається, взагалі – чи жива вона, – сказала Євгенія журналістам, що зібралися біля ЦКЛ №5.

За словами дочки Тимошенко, вона негайно подзвонила лікарям німецької клініки Шарите, і вони виразили готовність прилетіти в Україну. Швидше за все, медики з Німеччини прибудуть в Харків 21-22 січня. Євгенія Тимошенко підготувала запит на ім’я Михайла Афанасьєва(головного лікаря ЦКЛ №5) з вимогою надати інформацію, на якій підставі, в якій кількості і які саме медичні препарати давали її матері в п’ятницю, 18 січня.

Другий запит дочка ув’язненого має намір відправити Ігорю Колпащикову – начальникові Качановскоцй виправній колонії. Євгенія Тимошенко просить надати усі документальні підтвердження дій, які проводилися із засудженою напередодні, а також передати їй копії паперів, вручених її матері слідчими.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.